אילו שאלות עלי לשאול את מתקין הגדר שלי?

זה כמעט קיץ, מה שאומר שבעל הבית הממוצע כבר יכול להכין ולתקוף את רשימות ה- DIY שלהם. בין אם עבודה בחצר וגינון, או כל דבר אחר בתוך הבית ומחוצה לו, יש המון דברים שאפשר להתמודד בסוף השבוע עם הצלחה רבה וסיפוק. לעומת זאת, ישנם גם כמה עבודות ברחבי הבית שנותרו לידי המקצוענים. התקנת גדרות היא אחת מאותן עבודות.

 

בהתחשב לא רק בהיקף הפרויקט, אלא בקרבתו לקווי הנכסים של שכניכם, בדרך כלל עדיף לחפש את עזרתו והמומחה של מומחה גדר מקצועי כדי לוודא שהכל ילך כמו שהוא אמור. אך לפני שתעסיק קבלן גידור, יש להקפיד לשאול כמה שאלות לפני שתחליט איזה מתקין להעסיק.

 

האם יש לך המלצות ממכרים?

 

לפני שתחליט להזמין קבלן כלשהו שיעשה עבודות סביב ביתך, עליך תמיד לבקש מהם רשימת אזכורים שתוכל להתקשר אליהם בכדי לברר אודות נוהלי הקבלן וביצועיו. בנוסף, דאגו לבדוק באתרי הביקורת לגבי ביקורות של לקוחות והמלצות. כל מתקין גדר אמין יציע הפניות ו / או המלצות על ביטחונכם.

 

מתי יושלם הפרויקט?

 

כמובן, לפני שמתחיל משהו בסדר גודל כזה והוצאות כאלה, חכם שיהיה לך מושג מתי הוא צפוי להסתיים. בקש מהקבלן שלך לא רק את תאריך הסיום הצפוי בפרויקט, אלא עבור נקודות התקדמות מסוימות. במילים אחרות, מתי הפוסטים יעלו? מתי יורכבו הלוחות ובמקומם? מתי זה יהיה מוכתם / צבוע? כל אלה דברים נהדרים שכדאי לשאול מראש על מנת לעמוד בקצב ההתקדמות של הקבלן שלכם.

 

כמה הכל יעלה?

 

ללא ספק אחד ההיבטים החשובים ביותר של הפרויקט הוא העלות. למרות שהם אולי כבר נתנו לך הערכה, חשוב שתקבל דף עלות מפורט ומפורט כדי למנוע הפתעה איומה עם סיום הפרויקט. הקפד לבצע השוואה שורה אחר שורה של האומדן הראשוני שלך לעלות בסוף הפרויקט כדי לבדוק אי התאמות.

 

עם אינספור עיצובים ודוגמאות שתוכלו לבחור עבור הגדר שלכם, איש מקצוע בגוטליב לא רק יתייעץ איתכם בכדי לקבוע איזה עיצוב מתאים ביותר עם הבניין שלכם וסביבתו, אלא הוא יכול גם לדון באפשרויות לחומרים והיתרונות והחסרונות של גם כל אחד.

 

לקבלת ייעוץ והערכה בחינם וללא התחייבות בנוגע לגדר עבור הנכס שלך, פנה אל חברת גוטליב שערים וגדרות, המומחים המובילים לגידור לכל צרכי המגורים והמסחר שלך.