טריקים פשוטים לטיפול בבגדי חורף

טיפול בבגדי החורף שלך חשוב אם אתה רוצה שהם יחזיקו מעמד מעונה לעונה. כמה טריקים פשוטים ישמרו על מראה הבגדים שלך רעננים ונקיים. תלוי באיזו תדירות אתה לובש את בגדי החורף שלך, טיפול נאות בהם יאריך את תוחלת החיים שלהם. הנה כמה טיפים לשטיפה וטיפול שיעזרו לך:

שטפו ביד את כל הסוודרים והצעיפים הסרוגים ביד

שטפו ביד את הבגדים העדינים שלכם עם כמות קטנה של סבון כלים. הם לא צריכים הרבה, והסבון לא יפגע בסיבים. הקדשת זמן לכבס ביד את הסוודרים והצעיפים שלך יעזור להם לשמור על הצורה והמראה שלהם. עם זאת, אל תסובב את הבגדים הללו מכיוון שהם עלולים להזיק לבד.

מעילים במכונת הכביסה

שטפו את מעילי הפוך שלכם במכונה עם מים קרים פעם או פעמיים בחורף כדי לשמור על ריח רענן. אלא אם כן אתה ממש מלוכלך, אתה לא צריך לדאוג לשטוף אותם יותר מזה.

ללבוש שוב סוודרים, פיג'מות וג'ינס

אין צורך לכבס את הסוודרים, הפיג'מות והג'ינסים שלך בכל פעם שאתה לובש אותם, אלא אם כן אתה שם לב שהם מלוכלכים או שיש עליהם כתמים. ברוב המקרים, אתה אמור להיות מסוגל ללבוש את הפריטים האלה פעמיים או שלוש לפני שאתה צריך לכבס אותם. רק שימו לב לריחות ו/או כתמי לכלוך.

ללבוש שכבות

לבש חולצת טריקו קלה מתחת לסוודר שלך לנוחות וחום נוספים. לבישת חולצת טריקו מתחת לסוודר גם תרחיק אותה מהעור שלך, כך שלא תצטרך לכבס אותה לעתים קרובות כל כך.

טפל מיד בכתמי מלח ורפש

טפלו בכתמים של מלח ורפש מיד, כך שלא תהיה להם סיכוי להתקבע. זה גם ימנע את הפגיעה בבד.

עצב את הסוודרים שלך

כאשר אתה מכבס את הסוודרים שלך, הנח אותם על מגבת לייבוש. ברגע שאתה מקבל אותם על המגבת, עצב אותם הכי טוב שאתה יכול כך שהם ייראו אחידים ואחידים.

כובעים, כפפות וצעיפים בשקית כביסה מרושתת

אם אתה צריך לשטוף את הכובעים, הכפפות והצעיפים שלך, שים אותם בשקית כביסה מרושתת. זה ימנע ממך לאבד כל אחד מהם כשהם עוברים דרך מכונת הכביסה.

השתמש בחומרי ניקוי רגילים עבור מעילי פליז וג'ינס ארוכים

אל תפחד להשתמש בחומר ניקוי הכביסה הרגיל שלך על מעילי הפליז והג'ינס הארוכים שלך. הם מחזיקים מעמד די טוב בעת כביסה במכונה, והקו מייבש אותם כאשר אתה יכול.

ייבוש באוויר כאשר אתה יכול

יבש את הבגדים שלך באוויר מתי שאתה יכול כדי שהבד לא יתקלקל. לנער אותם מדי פעם כדי למנוע מהם להיות פריכים. אם אתה לא רוצה לתלות אותם בחוץ, אתה תמיד יכול לשים מתלה ייבוש כביסה בבית. הם לא לוקחים הרבה מקום ויעזרו לך לייבש יותר בגדים 'על הקו'.