מה יכול להיות טוב יותר מעבודה שמביאה לא רק רווחים, אלא גם הנאה

מה יכול להיות טוב יותר מעבודה שמביאה לא רק רווחים, אלא גם הנאה

בחורות ונשים רבות חשבו יותר מפעם אחת: באיזה מקצוע לבחור או איך לשנות את תחום פעילותן? אחרי הכל, למצוא עבודה שתהיה לטעמך, ובמקביל תביא להכנסה יציבה זה לא כל כך קל.

 

מוטיבציה היא  היבט חשוב בבחירת מקצוע. אם לא, אז יהיה קשה להחליט וללכת למטרה שלך.

אבל אם הכל בסדר עם מוטיבציה, אז הבחירה נשארת.

אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר היא מקצוע הספר. תעשייה מבוקשת תמיד ובכל מקום, בכל זמן ובכל העולם. הספר היא לא רק אדם שיכול לספק שירותים תספורת, צביעה או טיפוח שיער. המקצוע הזה משלב כמה תחומים – אבל הכי חשוב שלכל בחורה יש הזדמנות להפוך לסטייליסטית אמיתית שיכולה לתת לכל מי שרוצה עצמי חדש, לעשות גלגול אמיתי. לכן, עבודה כזו נותנת כמות מדהימה של רגשות חיוביים, מעגל חדש של חברים ורשמים חדשים. היום תוכלי להכין את הלקוחה שלך לחתונה, ומחר יבוא לקוח נוסף עם רצון לשנות את תדמיתו. כל יום עבודה הופך לחג.

הקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית" יכול להיות אחת ההחלטות הטובות ביותר בבחירת מקצוע ולשנות את חייך באופן קיצוני. תוכלי למצוא חברים חדשים בדמות חבריכם לכיתה, עבודה שתמיד תהיה רלוונטית ודיפלומה בינלאומית בסוף הקורס שתאפשר לך לעבוד בכל מקום בעולם.

 

כמה זמן ייקח קורס לימוד כזה ?

10 מפגשים מוקדשים לתספורות וטכניקות, ו-15 מפגשים הם צלילה עמוקה לתהליכים הכימיים של צביעת שיער.

כמובן שכל הלימוד צריך להיות מן המניין, מעניין ואיכותי. אי אפשר להתמקצע תוך שבוע, גם לאחר סיום הקורס הבסיסי, עבודת הספר דורשת התפתחות מתמדת. אחרי הכל, למקצוע הזה יש לא מעט דרכים להתפתחות נוספת: לימוד מעמיק של צבע, החלקת שיער, תסרוקות ערב וחתונה, אריגת צמות. את יכולה לשלוט בכל זה בהדרגה על מנת לספק שירותים מקסימליים ללקוחות שלך ולהרחיב את המחירון שלך.

אם חוזרים לקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית", אציין כיהקורס מעניק למאסטר את הטכניקה האוניברסלית של בית הספר האנגלי   Vidal Sassoon, המאפשר לך לבצע את כל תספורות הנשים הפופולריות והאלגנטיות, כמו גם ידע בכימיה במונחים של טכנולוגיית צביעת שיער. שני התחומים הלה בקורס נלמדים בצורה היסודית ביותר. אחד הסעיפים המרכזיים והחשובים באימון הוא תספורות וידאל ששון, בעלות קווי מתאר ברורים מבחינה גיאומטרית ונראות מושלם ללא סטיילינג בכל עת, זמינות לטיפול ביתי יומיומי. ולכן הם תמיד פופולריים ולעתים קרובות מתבקשים בקרב לקוחות.

במהלך הקורס, כל סטודנטית יוכל ללמוד כיצד לעשות ברמה הגבוהה ביותר:

  • תספורות מדורגות
  • תספורות "קארה" (כל המבנים הגיאומטריים שלו – גיאומטריה משולשת, גיאומטריה עגולה)
  • תספורות לשיער ארוך
  • גזרות שיער מתולתל וכו'.

טכנולוגיית נותנת לך הזדמנות מצוינת לשלב סגנונות וכל מיני שילובים, מה שהופך את מספר אפשרויות התספורת פשוט לאין סופי.

לא פחות חשוב  הסעיף בכימיה מעשית, המאפשר  לנתח היטב את טכנולוגיית הצביעה מנקודת מבט של תהליכים כימיים. למדי את הכימיה של הצבע, החל בעבודה עם פלסטלינה וגואש. למד כיצד לערבב צבעים כדי לשלוט באומנות של יצירת גוונים ושילובי צבעים. ואז המשך ללימוד נוסחאות לבניית צבעים.

חשוב מאוד שהמאסטר העליון העתידי יכיר את הנושאים והמושגים:

  • עומק הטון, כיצד להתאים את רמת העומק
  • נטרול פיגמנט וריפיגמנטציה
  • צבע חצי קבוע ואמוניה
  • רמת PH בצבעים ובצבעים חומצן
  • סוגי צבעי שיער וחברות המייצרות אותם (לכל אחד יש מאפיינים משלו)
  • מהו טון מיקס וכיצד עובדים איתו.

בפועל, תוכל לשלוט בטכניקות צביעה כמו "באליאז'", "גוונים", "טשטוש" ("שתוש") ולבנות פורמולות, להתאים את הצבע לסוג של כל לקוחה, ללמוד איך לצבוע שיער אפור.

כל המטען הזה של ידע ותרגול נותן לך יתרון להתחיל במקצוע חדש עבורך. החל מהשיעור הראשון התהליך לימוד משלב העמקה בתיאוריה ופיתוח ידע מעמיק בפועל. עכשיו, חשוב להיות בטרנד, להכיר ולהיות מסוגל לעשות את כל טכניקות התספורת והצביעה המודרניות, לראות מה הלקוח צריך ואיך לעבוד עם סוג השיער שלו. תוכלי לממש את כל הידע התיאורטי בפועל, תחילה על  בובות, אחר כך על דגמניות אמיתיים. כך תוכלו לחוות אווירת עבודה אמיתית, לא לפחד ממגע עם לקוח, ללמוד כיצד לתקשר ולהבהיר רצונות, וכמובן, לא לפחד להתנסות. תרגול מתמשך יאפשר לך להיות הטובה ביותר בתחומך, ויתן תנופה להמשך התפתחות במקצוע.

 

מי ילמד בקורס?

 אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא לא רק תוכן ותרגול, אלא גם מורים שצריכים להיות הנשמה של הקורס, החברים והמנטורים שלכם.

בקורס צוות מורים מצוין: אוולין חן ושמעון ביטון.

אוולינה 30 שנה במקצוע. למרות כישוריה, סלון היופי שלה וזרם אינסופי של לקוחות, היא ממשיכה לשפר כל הזמן את כישוריה בחו"ל. שמעון גם יוצר תסרוקות ללא דופי במספרה המצליחה שלו כבר למעלה מ-30 שנה, עבר הכשרה מקצועית בטכנולוגיית Vella והוא אחד המנטורים הטובים ביותר.

המורים שלנו תמיד מספקים תמיכה לתלמידים, הם פתוחים לתקשורת, שאלות ומוכנים לעזור בכל עת, להציע ולתקן טעויות כמה פעמים שתצטרכי.

בהחלט, למידה מתרגול מאסטרים לא רק תצבורי את כל הניסיון והידע שלהם, אלא גם תיקחי את הדבר החשוב ביותר במקצוע – תביני את הפסיכולוגיה של עבודה עם לקוחות. איך לפגוש ולהקשיב לאדם, לקבוע את סוגו, מצב הרוח של הלקוח, איך לקחת בחשבון את רצונותיו או לענות להתנגדויות, איך לשפר את התמונה, על מה אפשר לדבר במהלך העבודה – כל פרט חשוב במִקצוֹעַ הזה! תקשורת חיה היא אחד מרגעי השיא במקצוע המספרה, שמושך אליו אנשים שאוהבים לתקשר, להרחיב את מעגל ההיכרות שלהם ולהכיר חברים חדשים. אני גם רוצה לציין עוד סיכוי אחד להתפתחות – זה סלון היופי פרטי. רוב התלמידים שלנו כבר הגיעו לרמה גבוהה זו ועכשיו עובדים למען עצמם. את יכולה לעשות בדיוק אותו דבר. לא לכל מקצוע יש אפשרויות והזדמנויות פיתוח כה נרחבות. ואנחנו בהחלט ממליצים לך לנצל את זה.

 

האם את רוצה להפוך למספרה-צבעונית המצליחה והמובילה ביותר והמאסטר של תספורות נשים אופנתיות אוניברסלית?

אז הקורס "תספורות נשים וכימיה מעשית" בהחלט נוצר בשבילך. אל תבזבזי זמן, קחי צעד לחיים חדשים עכשיו. והעבודה שלך תהיה קשורה אליך רק בתחושת אושר, יציבות ונוחות.