רעיונות לריצוף פרגולה ליצירת מרחב מחיה חיצוני יפה ומלוכד

אז קיבלתם את ההחלטה המרגשת להתקין פרגולה? מזל טוב! עכשיו אתם יכולים להתחיל לתכנן כיצד לשפר את הפרגולה שלכם ליצירת חלל המגורים החלומי שלכם. בחירת ריצוף הפרגולות הנכון חשובה להשלמת המראה והתחושה הכללית של הפרגולה החדשה שלכם ושל ביתכם. איזה סוג של ריצוף חוץ יש? מאמר זה יעסוק בכמה מהרעיונות הפופולריים ביותר לריצוף פרגולות ליצירת בסיס טוב לפרגולה החדשה שלכם. המשיכו לקרוא כדי לגלות את הרעיונות והאפשרויות הטובים ביותר לריצוף פרגולות לחלל חיצוני יפה.

מהו ריצוף פרגולה?

פרגולה היא מבנה חיצוני באוויר הפתוח המותקן לעתים קרובות בפטיו, לעתים קרובות מחובר לבית או למבנה אחר. כאשר אתם רוכשים פרגולה, ייתכן שאתם לא חושבים על פרקט פרגולה. אך ישנן אפשרויות ריצוף חיצוניות רבות לייעול המבנה. הוספת ריצוף פרגולה היא הדרך המושלמת לקשור את הפרגולה החדשה לעיצוב הבית שלכם.

 

ישנן אפשרויות ריצוף חיצוניות רבות בנקודות מחיר שונות. המומחים של סולריס ריכזו עבורכם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם קונים ריצוף פרגולה הם:

 

  • עמידות בפני מזג אוויר: הפרגולות והריצוף שלהן חשופים לאלמנטים כל השנה, לכן ודאו שרצפת הפרגולה שתבחרו מתאימה לגשם, שמש ושלג, בהתאם למקום מגוריכם.
  • ניקוז מי גשמים: ניקוז ריצוף חיצוני חשוב במיוחד אם אין לפרגולה שלכם כיסוי. בריכת מים עלולה להוות סכנה בטיחותית.
  • מרקם משטח החלקה: מכיוון שפרגולה נמצאת בחוץ, היא לעתים קרובות לחה או רטובה. בחרו ריצוף למרפסת בגימור מחוספס כדי לסייע במניעת נפילות.
  • עמידות: ישנם חומרים קלים להתקנה במחירים נמוכים אך יהיה צורך להתקין אותם מחדש מדי שנה כדי שהם ייראו במיטבם. במקום זאת, בחרו חומרי ריצוף חיצוניים שיכולים לעמוד בפני האלמנטים ויספקו שנים של שימוש.
  • קלות ההתקנה: הדבר חיוני במיוחד אם אתם מתקינים את ריצוף הפרגולה בעצמכם.
  • אפשרויות צבע: אתם יכולים לבחור צבע שיתאים לבית שלכם או ליצור מוקד מנוגד.
  • ריהוט: אם אתם מתכננים למקם רהיטים מתחת לפרגולה שלכם, ודאו שמשטח ריצוף הפטיו החיצוני מאפשר תנועה חלקה ואינו ניזוק בקלות מהרגליים. אם לרהיטי החוץ שלכם יש רגליים דקות, בחרו בריצוף פרגולה מלא כדי להימנע משקיעה באדמה. כיסאות ושולחנות עם רגליים גדולות יותר יכולים לעבוד היטב עם אפשרויות ריצוף חיצוניות רכות ורופפות יותר.
  • מחיר: ישנם רעיונות רבים לריצוף פרגולות לכל התקציבים והסגנונות. אתם יכולים למצוא חומרים אטרקטיביים רבים שהם גם במחירים סבירים וגם עמידים.

חומרי ריצוף חוץ מתאימים לריצוף פרגולה

אתם יכולים לבנות פרגולה על דשא, חצץ או חול עמוס, אבל אם הפרגולה מחוברת לבית שלכם, אולי כדאי שתשקלו אופציות אלגנטיות אחרות. ניתן להתקין את הפרגולה במרפסת בטון קיימת או על דק עץ (הערה: איננו ממליצים להתקין את הפרגולה על הדק. אפשרויות שאתם יכולים לשקול כוללות:

 

לְבֵנָה

דק מרוכב

ריצוף אבן ומרצפות אבן

בלוסטון

בראונסטון

אֶבֶן גִיר

אבן במרקם

אריחי חוץ PVC מחוררים

אריח חיצוני

ריצוף בטון

בטון מסורתי

 

עם כל כך הרבה אפשרויות ריצוף פרגולה זמינות, זה ממש קל למצוא את ההתאמה המושלמת לטעם האישי שלכם. אתם יכולים לשלב כמה רעיונות לריצוף פרגולה למראה מותאם אישית שבאמת מדגיש את הסגנון שלכם. מכיוון שאיננו מומחי ריצוף, אנו ממליצים לפנות לקבלן מקומי באזור מגוריכם כדי להתייעץ לגבי החומרים הטובים ביותר לפרויקט שלכם. העיתוי של ריצוף והתקנת הפרגולה שלכם יכולים להשתנות בהתאם לחומרים שתבחרו.

ערכות פרגולה + ריצוף פרגולה = שילוב מנצח

פרגולות הן דרך מצוינת ליצור מרחב ייחודי בחצר שלכם. שפרו את פרגולת העץ שלכם והפכו אותה לשלכם עם ריצוף פרגולה. צרו עוד נווה מדבר משלכם בחצר האחורית עם פרגולת עץ!

אם אתם רוצים להוסיף את האפשרות של סגירת הפרגולה שלכם בלחיצת כפתור, מסך גלילה לפרגולה הוא הפיתרון בשבילכם!