היתרונות של שימוש בגדר ויניל סביב הנכס שלך

ישנן אפשרויות רבות של חומרי גידור וגימורים לבחירה, כלומר עץ, חוליית שרשרת, ויניל, ברזל, במבוק ופלדה. עם זאת, בימים אלה, גידור ויניל הפך לבחירה הפופולרית למדי, בעיקר בגלל שהוא גמיש וחסכוני בהשוואה לחומרים האחרים.

 

מה הופך את הויניל לבחירה טובה יותר? הנה רק כמה מהסיבות לכך.

 

קל להתקנה

בניגוד לחומרי גידור אחרים (למשל, עץ), גדרות ויניל קלות להתקנה. פשוט החלק ונעל את החלקים בעמודים והגדר שלך מוכנה ללכת. רוב בעלי הבתים הם עשה זאת בעצמך, כך שחומר זה הוא לעתים קרובות בחירה טובה יותר עבורם.

 

יתרה מכך, אם אתה שוכר איש מקצוע להתקנה, אתה יכול לצפות שגם זה יעלה פחות, במיוחד בהשוואה להתקנת גדר ברזל מחושל כבדה. בנוסף, בניגוד לעץ, צביעה ויישום של גימורי UV לא יהיו הכרחיים מכיוון שגדרות ויניל הן חלקות ואטרקטיביות באופן טבעי.

 

תחזוקה לא יקרה

אחד היתרונות הגדולים ביותר שגדרות ויניל יכולות לתת לכם הוא התחזוקה המינימלית שהיא דורשת. מים וסבון זה די והותר כדי לנקות אותו. הם גם לא נקבוביים באופן טבעי, כך שלא תצטרך לדאוג שהוא יתלכלך או יכתם. אפילו לא תצטרך להוציא על פתרונות נגד חלודה כדי לשמר את הצבע שלו. יתר על כן, טרמיטים לא נמשכים אליו, מה שהופך אותו לדבר אחד פחות לדאוג לגביו.

 

תכונות לא רעילות

שלא כמו פלדה וברזל, לגדר ויניל אין תוכן כימי מזיק. הוא מורכב בעיקר מכלור (51%) וגזים טבעיים אחרים (49%), כך שהוא ידידותי לסביבה. בעזרתו תוכלו גם להימנע משיכרון של בעלי חיים שבו החיה לועסת בטעות גושי עץ רקובים או מלקקת חלודה מברזל ופלדה.

 

חוזק ועמידות לאורך שנה

בהשוואה לעץ, ויניל חזק פי חמישה ויכול להחזיק מעמד עשרות שנים. מכיוון שהוא אינו סופג לחות וטל, הוא לא יתחיל להיווצר שלפוחיות, להירקב או להתפרק בהדרגה. זה גם בטוח להתקנה ליד אזורים רטובים כגון בריכות, נהרות, או אפילו בים.

 

אחריות ואחריות לכל החיים

מרגע שתסיים להתקין את גדר הוויניל שלך, אתה יכול לצפות שהיא תשרת היטב גם במזג אוויר עז וגם במזג אוויר קפוא. רוב החברות המשרתות את אורנג' קאונטי מציעות את זה עם אחריות לכל החיים וערובה שאתה מקבל יותר ממה שאתה משלם עבורו.

 

לאחר שלמדת על היתרונות של גידור ויניל, אתה כנראה דוחה להתקין אותו בנכס שלך. עבודה עם קבלן גדרות אמין אמורה לעזור לך להקים את הגדר שלך תוך זמן קצר.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.gotlieb.co.il/