למה עדיין כל כך קשה למצוא בגדי ים טובים במידות גדולות?

מציאת בגדי ים היא משימה בפני עצמה. בחירת ביקיני מושלם תחת אור פלורסנט ללא תשלום ומרוץ למציאת זוג שמתאים בצורה מושלמת לחלק העליון וגם לתחתונים יכולים להיות סיוט. זו משימה מפרכת והיא בהחלט לא קלה לעצמך. אבל אם אתם מחפשים בגדי ים במידות גדולות אז שקול את הבעיות הללו ככפולות.

 

זה באמת קשה לנשים במידות גדולות למצוא התאמה מושלמת לעצמן ונראות ממש חמודות. זה אכן נובע מהעובדה שלא הרבה חברות חשבו על הנשים הגדולות. דווקא עם הדוגמניות והבלוגרים במידות גדולות האחרונות, חברות בגדי הים החלו לשים לב אליהם.

 

למרות ההתפתחויות האחרונות, קשה לנשים במידות גדולות למצוא בגדי ים במידות גדולות בהתאמה מושלמת. אבל למה הבעיה הזו?

בעיות שעמן מתמודדות נשים במידות גדולות במציאת ההתאמה המושלמת שלהן

חוסר אפשרויות

זהו, למעשה, הנושא המכריע ביותר בעת חיפוש אחר בגדי ים במידות גדולות. אין הרבה אפשרויות לנשים במידות גדולות מבחינת סגנונות ועיצובים. יש בעיקר שני סוגים של אפשרויות, או טנקיני או שמלת ים. אלה עשויים להתאים לסגנון האישי של מישהו או לא. אם אתה לא מפחד להיות נועז, אז את יכולה לבחור ביקיני סקסי אבל הנשים במידות גדולות בעיקר נרתעות ממנו.

 

מעבר למציאת התאמה מושלמת, נשים במידות גדולות כמהות למצוא סגנונות המשקפים את הבחירה האישית שלהן. הדאגה העיקרית היא למצוא משהו נוח וחמוד מבלי להיות חשוף מדי ולא נראה כאילו הוא תוכנן עבור סבתא של מישהו.

 

גדלים סטנדרטיים לא מתאימים לכולם

רבות מחברות עיצוב בגדי הים במידות גדולות פשוט מניחות שלנשים במידות גדולות יש דמות שעון חול. האמת שונה לגמרי. לכל אישה מבנה גוף שונה, לא משנה מה משקלה. נשים במידות גדולות יכולות גם דמויות שונות. אז עבור הנשים האלה, זה הופך להיות קשה לדמיין מה יתאים הכי טוב לגוף שלהן. החברות מנסות מאוד לאלתר על העיצובים שלהן אבל שוכחות את העובדה החשובה הזו שגם לנשים במידות גדולות יכולות להיות דמויות שונות.

 

ללא ניסיון, קנה באינטרנט

תהליך הקנייה מסתבך עוד יותר כאשר אתה יכול לקנות רק עבור בגדי ים במידות גדולות אלה באינטרנט ופעמים רבות, חנויות מקוונות אלו מנסות לעצב את בגדי הים במידות גדולות על דגם קטן בכמה מידות. זה מקשה על נשים במידות גדולות לדמיין את עצמן בשמלה הזו. מלבד זאת, כולם אוהבים לנסות את הבגדים שלהם לפני הקנייה, במיוחד כאשר אתה צריך להיות בטוח במידה שלך. אבל בעיקר הקמעונאים שמוכרים בגדי ים לנשים מוכרים אותם רק באינטרנט, מה שלא משאיר מקום לניסיון לנשים המלאות יותר.

 

פער בין הקמעונאים ללקוחות בפועל

קמעונאים ומעצבים אינם חושבים מנקודת המבט של הלקוחות האמיתיים שלהם. למעצבים האלה יש דעות מוקדמות לגבי הנשים המלאות יותר ומה הן רוצות עם בגדי הים שלהן. הם מאמינים שהנשים הגדולות רוצות להסתיר את גופן. אבל נשים רוצות להיות נשיות ואם הן הולכות לים ביום שמש, הן היו רוצות שיראו אותן. חברות רבות אינן מתחשבות בגורמים הללו ולכן נוקטות בגישה שגויה.