טיפים לקניית בגדי ילדים בזול

  1. רכוש מחנות יד שנייה

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא בגדי ילדים בזול היא לקנות אותם מיד שנייה. מכיוון שילדים גדלים כל כך מהר, הם לעתים קרובות צומחים בבגדיהם הרבה לפני שהם מתבלים אותם, כך שתוכל למצוא בגדים שחוקים בעבר שנמצאים עדיין במצב מצוין. לפעמים, בחנויות המשלוחים יש אפילו בגדים חדשים שילדים דחו מסיבה כלשהי.

 

חלק מההורים מוצאים את הרעיון להלביש את ילדיהם בבגדים משומשים של ילד אחר במקצת. עם זאת, חיידקים לא אמורים להוות בעיה כל עוד אתה שוטף הכל לפני שאתה מכניס אותו לארון הבגדים של ילדך.

 

אם הרעיון עדיין גורם לך אי נוחות, התחל בקטן. קטגוריה אחת טובה במיוחד לקניות יד שנייה היא בגדים לאירועים מיוחדים, כגון בגדי שמלות חג, שילדכם ילבש רק פעם או פעמיים. לאחר שתגלה אילו מבצעים מצוינים אתה יכול למצוא, סביר שתרגיש נוח יותר להסתעף בלבוש יומיומי כמו חולצות, מכנסיים ונעליים.

 

בעת קניות יד שנייה לילדים, בדוק היטב את הבגדים כדי לוודא שהם במצב טוב. בעיות קלות כמו תפר קרוע או כפתור חסר לא חייבות להיות שוברות עסקות אם אתה יכול לתקן אותן בעצמך. עם זאת, החזר כל לבוש שמוכתם במידה ניכרת או ניבול.

 

כדי למצוא חנויות יד שנייה, חפש באינטרנט "חנויות יד שנייה בקרבתי" או עיין באתרים של כמה רשתות מכירות גדולות.

 

  1. נסה מכירות חצר

בכל הנוגע למחירים, חנויות יד שנייה הן תיק מעורב. עם זאת, יש מקור אחד לבגדי ילדים משומשים המציעים מציאות עקביות: מכירת חצר.

 

לא תמיד קל למצוא את הבגדים המדויקים שילדיכם צריכים במכירת חצר. המוכרים לא תמיד מציגים את מרכולתם ביעילות, כך שתצטרכו לחטט בערמת בגדים לא ממוינת. עם זאת, כל מה שתצליח למצוא יהיה זול לכלוך. 

 

כמו מכירות סוף העונה, מכירות מוסכים הן מקום מצוין להצטייד בבגדים מבעוד מועד. כל עוד יש לך מספיק מקום אחסון בבית, אתה יכול לאסוף בגדים במחיר מציאה לילדים שלך במידות שאתה לא מצפה מהם לצמוח במשך שנים.

 

  1. מצאו מוכרים מקוונים

אם אין חנויות יד שנייה באזור שלך, שקול לקנות באינטרנט בגדים יד שנייה. באתרים כמו Kidizen, eBay, Swap.com ו- ThredUp, הורים מוכרים את הבגדים הגדלים והבלתי רצויים של ילדיהם תמורת כסף נוסף או אשראי בחנות. בעוד שהמחירים משתנים לפי גודל וסוג הבגד, אתה יכול למצוא פריטים רבים בפחות מ 10 $.

נסו לחפש גם קופונים באינטרנט. למשל, אם אתם קונים באתר אייבורי תוכלו לחפש קוד קופון ולחסוך כסף.

 

חיסרון אחד של קניות באינטרנט הוא שאתה לא יכול לבחון בגדים באופן מעשי כפי שאתה יכול בחנות. כדי להימנע מהפתעות לא נעימות, קרא בעיון את כל תיאורי המוצר. במידת האפשר, בדוק את מידות הבגד המדויקות ואת הגודל שעל התווית כדי לוודא שהוא יתאים לילד שלך. בדוק גם את החומרים והוראות הכביסה.