הסיבות לקניית תנור אפייה פירוליטי

גמרתם חבילה שלמה של מטליות ניקוי, אבל מסיבה שאתם מתקשים להבין, התנור שאתם עומלים על הברקתו כבר שעה, עדיין לא נראה ממש נקי. החדשות הטובות הן שהפתרון זמין והוא עומד לשדרג את החיים שלכם! תנור אפיה פירוליטי, הוא כנראה אחד הפריטים הכי חשובים שאתם יכולים לפרגן לעצמכם בקטגוריית מוצרי החשמל למטבח שלכם.

אם אתם חושבים שתנור שמנקה את עצמו נשמע כמו סיפור אגדה שלא ייתכן שיתקיים במציאות, תחשבו שוב: תנור אפייה פירוליטי אכן מנקה את עצמו, עם מינימום התערבות מצידכם.

בין אם אתם נמנעים משימוש בחומרי ניקוי מסיבות של איכות הסביבה או רגישות,  או מבינים שהמפרט הטכני העשיר של המוצרים החשמליים שתמצאו בחברת AEG יעשו בכל מקרה עבודה יותר טובה מכם, תנור אפייה פירוליטי יכול להתאים לכם. אז בואו נדבר רגע על איך שהתנור עובד ומה אתם צריכים לדעת עליו.

איך עובד תנור אפייה פירוליטי?

כאשר אנחנו  משתמשים בתנור, לאפייה, צלייה או בישול, המנות שאנחנו מבשלים עלולים לעיתים לנזול או להשפריץ ולצפות  את דפנות התנור והדלת. רכיבים אלו נוטים להיות קשים לניקוי לאחר שעברו תהליך חימום בזמן האפייה – ומכאן הצורך במוצרי ניקוי מיוחדים שמתאימים לתנורים, שמכילים כימיקלים חזקים, ושלא בטוח בכלל שהם משיגים את התוצאות שאתם מקווים להן.

תנור אפייה פירוליטי מתמודד עם משימת הניקיון בשיטה אחרת: הוא שורף אותו, או ליתר דיוק מתחמם לטמפרטורות גבוהות במיוחד של עד שלוש מאות מעלות, ומחמם את שאריות המזון עד שהן מתמוססות והופכות לאפר. לאחר שהתנור התקרר, ניתן לנגב את האפר שנוצר בניגוב של מטלית לחה.

אבל יש עוד כמה סיבות לקנות תנורי אפייה פירוליטיים

תנורי האפיה הפירוליטיים של AEG נחשבים לבחירה נהדרת בקרב חובבי הבישול והאפייה, מסיבות רבות:

  • יש לו תוכנית של חימום מהיר.
  • מגוון מצבי אפייה ובישול, כמו למשל טורבו בשילוב עם גריל, טורבו אקטיבי משולב עם אדים, פונקציית הפשרה, טורבו אקטיבי בשילוב עם לחות, ועוד שפע תכונות מתקדמות.
  • מגש מצופה אמייל אפור בעומק של חמישים מילימטרים, שמתאים להכנת כל סוגי התבשילים, ועוד שני מגשים מצופים אמייל אפור להכנת מאפים.
  • שפע פונקציות של תכנות כמו למשל: קביעת זמן הבישול העתידי, חיווי צליל, טיימר ושעון, וקביעת שעת סיום הבישול.
  • תנור אפייה פירוליטי מגיע עם מדף רשת מצופה כרום.
  • יש לו תא עם חמישה מפלסי אפייה.
  • תאורת הלוגן עליונה בתא האפייה,

ושפע תכונות מתקדמות אחרות, שיעשו לכם חשק להכין את כל המאפים, התבשילים וסוגי הגריל שרק תוכלו לדמיין.

רוצים לשמוע עוד על המוצרים המתקדמים של AEG?

באתר החברה תוכלו להתרשם מהמפרטים של כל מוצרי החשמל, כולל המאפיינים והתכונות, ולבחור את המוצרים שישדרגו את איכות חייכם ללא הכר.

את התנורים ואת מגוון מוצרי החשמל המתקדמים לבית של AEG ניתן להשיג ברשתות החשמל, חנויות החשמל המובחרות ובאתרי הסחר.

כתיבת תגובה