מה יכול להיות טוב יותר מעבודה שמביאה לא רק רווחים, אלא גם הנאה

הרגלי כסף חשובים להצלחה כלכלית

הדרך הטובה ביותר להקל על ניהול הכסף היא על ידי יצירת הרגלים פיננסיים בריאים. כשמשהו הופך להרגל, הוא הופך להיות טבעי ואינטואיטיבי. המוח שלך יודע אוטומטית מה לעשות.

 

זו הסיבה שהיום אנחנו מדברים על הרגלי הכסף הטובים ביותר כדי שתוכלו להיות עשירים ובעלי חיים פיננסיים נטולי מתח. זה אפשרי.

1. תקצוב

כדי להתחיל תקציב, תחילה חשב את הסכום הכולל שאתה לוקח הביתה בכל חודש, לאחר מיסים.

 

לדוגמה, יש לך שני תלושי משכורת דו-שבועיים בכל חודש ב-$2000 כל אחד לאחר מס. שכר החזרה שלך הוא $4,000.

 

כל ההוצאות, החסכונות והחובות שלך חייבים להיות מתחת ל-4,000 דולר. ידיעת הסכום הכולל הזה יעזור לך לראות היכן אתה צריך לקצץ בהוצאות כדי שתוכל להתחיל לחסוך יותר. כל דולר עוזר.

 

עכשיו אתה צריך להקצות איך אתה הולך להוציא את הכסף שלך. זה אומר שאתה מבין כמה כסף הולך להוצאות קבועות כמו שכר דירה, אינטרנט, טלפון סלולרי, מצרכים, ביטוח וכו'. ברגע שיש לך את זה, אז אתה יכול לראות כמה נשאר לך לתשלום חובות ולחסוך כסף.

2. חיסכון בכסף

ללמוד כיצד לחסוך ולהפוך חיסכון לאוטומטי הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור הכסף שלך. אם אינך יודע כיצד לחסוך כסף, סביר להניח שתוציא את כולו ולעולם לא תשיג את המטרות הפיננסיות שלך.

ניתן לחסוך כסף בהמון דרכים. הדרך הכי קלה היא בעזרת שימוש בקופונים. בלחיצה כאן תוכל לראות את הקופונים לKSP ובכך לחסוך כסף.

 

יש אנשים שעושים שש ספרות ועדיין מתקשים לחסוך כסף. זה באמת מסתכם ללמוד איך לחסוך גם כשההכנסה שלך נמוכה.

 

זהו אחד מההרגלי הכסף הטובים ביותר שיכולים להיות לך מכיוון שברגע שאתה יודע איך לחסוך כסף, אתה יכול ללכת לשלב הבא, שהוא מציאת דרכים להרוויח יותר כסף כדי שתוכל לחסוך עוד יותר כסף.

 

תחשוב על כל הדברים שאתה יכול לחסוך עבורם, כולל:

 

קרן חירום

מקדמה לבית

רכישת רכב

חופשות

קרן המכללה לילד

שיפוץ בתים

3. להרוויח יותר כסף

יש גבול לכמה כסף אתה יכול לחסוך, אז מה שאתה יכול לעשות זה להגדיל את הרווחים החודשיים שלך.

 

אתה יכול לעשות זאת על ידי מציאת עבודה חדשה שמשתלמת יותר, התעסקות צדדית, או על ידי הפיכתך לפרילנסר ולקחת משרות פה ושם.

 

כשלמדתי בקולג', אספתי מהלומות כדי להרוויח כסף נוסף בכל פעם שהיה לי זמן פנוי. ההמולות הצדדיות הגבירו את הכישורים שלי, עזרו לי ליצור קשרים ולהכיר אנשים חדשים, ואפילו עזרו לי בסופו של דבר להקים עסק מקוון.

4. השקעה לפנסיה

לא משנה מתי אתה קורא את זה, הזמן הטוב ביותר להתחיל להשקיע היה אתמול. הזמן השני הכי טוב הוא עכשיו.

 

המקום הטוב ביותר להתחיל את מסע ההשקעות שלך הוא להבין כמה תצטרך בערך. זה החלק המהנה בהתחלת מסע ההשקעות שלך. ישנם מספר מחשבוני פרישה באינטרנט.

5. מבוטח באחריות

ביטוח הוא כל כך חשוב מכיוון שהוא מגן על הנכסים שלך מכל אירוע בלתי צפוי. לדוגמא, עלו לי כמה בעיות בריאותיות בשנה האחרונה וביטוח בריאות כיסה את רוב ההוצאות.

 

למרות שביטוח יכול להיראות יקר ואפילו מתסכל לפעמים, כדאי להיות מכוסה ומוכנים כלכלית לכל דבר שיקרה.

 

מומחים ממליצים על הביטוחים הבאים:

 

ביטוח רכב

ביטוח בריאות

ביטוח בעלי בתים/השכרה

ביטוח נכות

ביטוח זיהוי גניבה

ביטוח חיות מחמד

6. הגדר והשלם יעדים

ללא מטרה, המוח שלך אינו מונע לעשות שום דבר. כאשר יש לך מטרה ברורה באתר, אתה מקבל השראה לנקוט בפעולה ולבצע דברים. אני שומר את המטרות הפיננסיות שלי על המקרר שלי אז אני נזכר בהם כל יום.

 

לדוגמה, כרגע המטרה שלנו היא לשלם את חוב הלוואת הסטודנטים של בעלי. יש לנו גשש שמראה כמה כסף נשאר לנו. זה כל כך מעודד לראות אותנו משלימים את המטרה שלנו כל יום ומתקרבים יותר ויותר להיות נטולי חובות כזוג.

7. הישאר משכיל

אני שומר את ההרגל הזה לסוף כי אני מאמין שברגע שהשגת את 6 ההרגלים שלמעלה, הגיע הזמן להפוך את המימון האישי לידידות ארוכת טווח. לרוב, ההרגלים הפיננסיים שלך יישארו זהים, אבל יהיו דרכים חדשות יותר לחסוך כסף ודרכים טובות יותר להרוויח יותר כסף.

 

לכן אני ממליץ לעקוב אחר בלוג פיננסי אישי כמו שלי, או כל אחר. לא משנה לי איך אתה נשאר משכיל עם כספים אישיים, כל עוד אתה עושה זאת.

מחשבות אחרונות

אלה שבעת ההרגלים הפיננסיים החשובים ביותר שאתה יכול לקבל עבור עושר והצלחה. אם עדיין אין לך הרגלים אלה, אל תלחץ. לעבוד על הרגל אחד בכל פעם.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://promocode1.com/