כיצד למצוא רפידות מיטה

מתי לאחרונה ישנת לילה טוב? האם ידעת שבממוצע אנשים מבלים בשינה כ- 25 שנה מחייהם? רפידות מיטה למתן בריחת שתן או רפידות חד פעמיות הם מוצרים המשמשים במהלך הלילה, כמו גם במהלך היום עבור אנשים המנהלים בריחת שתן כצורה של הגנה נוספת לסדינים. כיצד תוכלו למצוא את כרית המיטה הטובה ביותר לבריחת שתן לאורח חייכם? גלה כמה ספיגתך אתה זקוק, למדוד את המזרן שלך והחליט באיזה חומר אתה מעדיף להשתמש הן רק כמה דרכים למצוא את כרית המיטה הטובה ביותר.

 

אם אתם מחפשים כרית מיטה חדשה ומבולבלים לגבי הדרך לבחור נכון, תנו לנו לעזור לכם בכמה טיפים למטה.

 

5 דרכים לבחור את רפידות המיטה הטובות ביותר לבריחת שתן לאורח החיים שלך

 

  1. החליטו אם אתם מעדיפים משטח מיטה רחיץ או חד פעמי – זה תלוי במצב הספציפי שלכם, סוג של בריחת שתן שאתם מנהלים והעדפתכם האישית. יש אנשים שמשתמשים בשני הסוגים, יש המשתמשים בזה או בזה.

 

כריות מיטה רחיצות – מכילות נוזל עם גיבוי עמיד למים. בדרך כלל חומר תערובת כותנה / פולי. שכבה עליונה מרופדת.

 

יתרונות – לאורך זמן (בדרך כלל רפידות אלה מחזיקות מעל 200 כביסות), טובות יותר עבור הסביבה, בדרך כלל סופגות יותר מאשר חד פעמיות, בטוחות יותר תחת הפרט.

 

חסרונות – בהתאם למותג המשטח התחתון, יכול להיות חם לישון עליו.

 

רפידות / צ'וקס חד פעמיות – פולימרים סופגים נוזלים לגיבוי עמיד למים.

 

יתרונות – רפידות היגייניות ומלוכלכות יותר ניתנות לזרוק בקלות לפח.

 

חסרונות – לא הכי טוב לסביבה, לא תמיד נשאר במקום מתחת למשתמש.

 

  1. ספיגה- אם אתה מבחין שאתה מדליף כמות גדולה למדי בזמן שאתה משתמש בבגד התחתון הסופג ביותר שלך, אנו ממליצים להשיג את רפידות המיטה הניתנות לכביסה הסופגות ביותר או את הצ'וקס הכי סופג שיש. ככל שיש לך יותר הגנה, כך הסיכויים שהיריעות שלך יתלכלכו יהיו פחותים. אם אתה מרגיש שהפלט שלך לא כל כך כבד, אתה יכול להתחיל עם כרית מיטה / כרית תחתון ברמה בינונית.

 

  1. מדוד את רוחב המזרן שלך – ברצונך לבחור את הגודל הנכון למיטתך, לכן מדוד קודם את המזרן שלך. גודל המלכה הוא גודל נפוץ אם מזרן. מידותיו של מזרן קווין ברוחב 60 ס"מ ואורך 80 ס"מ. יתכן שאתה שואל את עצמך, "באיזה כרית מיטה רחבה במיוחד אוכל להשתמש במזרן קווין?"

 

אם אתה מעוניין במגני מזרן וסדיניות, השתמש בגודל המתאים לרוחב המזרן שלך.

 

  1. בריאות העור – אם אתם חווים פצעים במיטה, פצעי לחץ או כל מחלת עור אחרת, אנו ממליצים להשתמש במשטח תחתון חד פעמי לנשימה עם סדין אחורי נושם שיעזור לשמור על העור.