כיצד לקנות ארונות מטבח – כל מה שצריך לדעת

כל מי שאוהב אוכל יגיד לך שהמטבח הוא הנשמה של הבית. המקום היחיד בו סגנונות קולינריים מתוחכמים משתלבים בלהט של ערבים נינוחים עם חבריך בצורה חלקה.

 

וכשאנחנו מדברים על המטבח, מוקד, כלומר הארון תמיד נכנס לשיחה. אחרי הכל, יהיה זה המטבח בצורת U, הנוף הקווי, המטבח בצורת G – הארונות ממלאים תפקיד עצום בהגדרת לא רק את הפריסה הבסיסית אלא גם את הצהרת הסגנון של החלל. 

 

עלות ארונות שונים

זכור שמתוך התקציב המשוער שלך לשיפוץ מטבחים, יש להקצות 30-50% לארונות המטבח. זהו נתון מציאותי שיש, אם כי מציאות אפשריות. אם אתה חוסך כסף כאן, אתה יכול לבזבז אותו על מכשירי חשמל, אביזרים, ריצוף וכו 'במקום זאת; אז נסה לקנות במהלך המכירות. ארונות מיוצרים חוסכים עלויות גם בהשוואה לארונות מותאמים אישית.

 

כעת, תלוי אם אתה קונה ארון שהורכב מראש או ארון מוכן להרכבה, תשלם איפשהו בין 1,800 $ ל -4,500 $ עבור יחידה בסיסית בגודל 10 * 10 רגל. העלות כוללת בדרך כלל דמי משלוח וטיפול במוצר, אך עדיף לברר עם הסוחר שלך.

 

בדרך כלל, סוגר המחירים הנמוך יותר פונה לארונות לא מורכבים. מצד שני, יהיה עליכם להפגיז יותר במקרה של ארונות שהורכבו מראש. הסיבה לכך היא שתצטרך לשלם לחברה עבור הזמן שייקח להרכבת המוצר, ושניים תשלם עלות משלוח גבוהה יותר מזו הקודמת.

 

גורמים נוספים המשפיעים על העלות הם סגנון הארון הנבחר והאם הארונות נאספים על ידכם לבד. יתכן שתצטרך לשלם דמי הובלה במקרים מסוימים. בנוסף, עלויות ההתקנה יכולות להיות מקורבות ל -50 עד 75% מעלות הארון הכוללת במקרים מסוימים. עם זאת, תוכלו לקצץ פינות על ידי ביצוע העבודה מקבלן קטן שיגבה מכם פחות. זה עלול לגרום לביצוע לא יעיל, אם כי – אז היזהר!

 

בחירת חומר ארון מטבח נכון

אלא אם כן אתה מתכנן לרכוש ארונות שתוכננו מראש מהשוק, בחירת הארון המתאים לחלל שלך כוללת הערות כמו חומר הדלת, הסגנון והחומרה.

 

גם במקרה של הארונות המורכבים ביותר מראש, התאמה אישית אפשרית. אפשר להשיג את חומרת הדלתות כמו צירים, תעלות, ידיות וכו 'או דלתות מיצרנים מסוימים. באופן דומה, תוכלו לבחור גם בדלתות מותאמות אישית במקרים מסוימים.

 

כאמור לעיל, ארונות מטבח הם מוקד תשומת הלב במטבח שלכם. בחירת הארון הנכון יכולה בכך ליצור או לשבור את המראה כאן. אנו ממליצים לבחור משהו שמשלים את השיש ואת התכונות הקיימות של החלל.

 

שימו לב כי במקרה המטבח הוא גם החדר הראשון שנראה על ידי כל קונה פוטנציאלי; אז אתה בכלל לא רוצה לעקוץ כאן. מכאן נובע כי הפריסה הסופית של המטבח תיקבע במידה רבה על ידי הבחירות שתבצעו כאן. זה משהו שאתה יכול להיות יצירתי איתו על סמך רגישות הסגנון האישי שלך. אחרי הכל, ערך מכירה חוזר בצד, האם אתה לא רוצה ליהנות מהחלל גם כשאתה שם?

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.amitbachim.co.il/