איך עובד "הום שף"?

אתם יכולים להירשם ל"הום שף" בכמה צעדים פשוטים. ספקו את כתובת הדוא"ל שלכם, העדפות המזון, משלוח ומידע על התשלום. בהתבסס על העדפותיכם, "הום שף" יציע לכם ארוחות. אבל אתם יכולים לבחור מבין 38 האפשרויות בכל שבוע בהתבסס על הרצונות של המשפחה שלכם. "הום שף" מציע הזדמנות נהדרת לנסות משהו חדש. משפחות רבות מנסות ארוחות שלעולם לא היו אוכלות.

 

אתם יכולים לבחור את התפריט שלכם על בסיס שבועי כל עוד הוא עד למועד האחרון. אבל אנחנו ב"הום שף" מגדירים גם את התפריטים שלנו חמישה שבועות מראש. אם תרצו לתכנן, תוכלו לדעת מה תאכלו בחודש הבא בערך. באתר שלנו יש ספירה לאחור כדי ליידע אתכם במספר הימים שנותרו כדי להזמין מתפריט של שבוע ספציפי. לאחר תאריך היעד, התפריט כבר לא זמין. עם זאת, אתם עדיין יכולים לגשת למתכונים שלנו למשך מספר חודשים.

 

אתם יכולים גם להוסיף להוסיף מרכיבי שייק ו / או סלי פירות טריים. אתם בוחרים את מספר המנות והפריטים יתווספו להזמנתכם.

 

לאחר שתבחרו את ארוחת השף הפרטית שלכם, "הום שף" ישלח את החומרים הטריים ואת כרטיסי המתכונים היישר אל מפתן דלתכם. אתם צריכים לבחור את תאריך המסירה כדי שתדעו מתי המשלוח יגיע.

 

לאחר שתקבלו את ההזמנה שלכם, פשוט פתחו את תיבת הארוחה הרצויה ופעלו לפי שלבי המתכון. שימו לב: בראש רשימת הכרטיסייה תמצאו רשימה של פריטים "נוספים" שאתם צריכים, כמו שמן זית, מלח ופלפל. אתם תראו גם את כל ההערות המיוחדות לפני שאתם מבשלים. זה מתריע בפניכם על כל צעד שעליכם לנקוט בו לפני שתתחילו לבשל.

 

כל שלב בתהליך הבישול מחולק להוראות פשוטות וכולל תמונות. אנחנו אפילו מציעים תמונה עם "ציפוי ראוי" כך שתוכלו לשכפל את מראה הארוחה כפי שהייתם רואים אותה במסעדה.