מלונות במיאמי ובדרום פלורידה פתוחים – ועמוסים

בעוד שרוב אזורי המטרו הגדולים צפו בתפוסת המלונות ברחבי המגפה, השוק הגדול יותר במיאמי התגלה כעמיד במיוחד בחורף, כאשר גם אתרי החוף וגם דירות נופש לטווח קצר דיווחו על ביקוש חזק.

 

"אנו מגלים שאנשים נוהגים לכאן, לא רק ממקומות אחרים בפלורידה או מדרום-מזרח, אלא מאמינים בזה או לא ממערב התיכון וקליפורניה, כי הם שוהים יותר זמן", אמרה ונדי קלרגיס, נשיאה ו מנכ"ל מיאמי הגדולה ועמותת מלונות החופים. "הם מקימים כאן חנות ועובדים בחדרי המלון או בסוויטות שלהם."

 

על פי נתוני STR, רמות התפוסה של מיאמי חלו הרבה מעל הממוצע בארה"ב בחודשים האחרונים. בעוד התפוסה הכללית של ארה"ב בחודש נובמבר, דצמבר וינואר ריחפה בסביבות 40% ומטה, מיאמי – למרות שהייתה פעם מוקד למקרי קוביד 19 בפלורידה – ראתה כי התפוסה שלה מתגברת בהתמדה באותה תקופה, ומכה מעל 54 % עד ינואר.

 

מלונות באזור מיאמי עם קרבה לאוקיינוס ​​הצליחו אפילו טוב יותר, אמר קלרגיס, ורוב אתרי החוף דיווחו על תפוסה של 80% עד 90% במהלך תקופות סוף השבוע.

 

"זה בעיקר מלונות החוף שמצליחים ממש טוב", הוסיף קלרגיס. "אבל אני כן חושב שחלק ממלונות העיר התחתית מסתדרים די טוב גם כן."

 

אתר הנופש אנד רזידנסס (Acqualina Resort & Residences), המשתרע על פני 4.5 דונמים מול הים בחוף סאני איילס, צפונית למיאמי ביץ ', היה בין הנכסים שזכו לפריחה בהזמנות החורף.

 

"במהלך החודשים האחרונים, במיוחד בסופי שבוע ובחגים, העלייה בביקוש הייתה כה משמעותית שלא הצלחנו לענות על כל הבקשות שקיבלנו", אמר מאורו פיניו, מנהל מכירות ושיווק של אתר הנופש אנד מגורים.

 

פיניו זיכה את כוחו היחסי של הנכס בתמהיל של דרישת שהייה, כמו גם עלייה באורחים שמגיעים ממדינות כמו ניו יורק וניו ג'רזי.

 

בדומה לאקוואלינה, גם אתר הנופש הבריאות Carillon Miami נהנה מגל מבקרים שנכנס מצפון-מזרח, כאשר כ -20% מאורחי המלון מגיעים מניו יורק.

 

"החופשות, במיוחד, היו חזקות עבורנו", אמרה בריטני מירנדה, מנהלת ניהול הכנסות באתר הנופש. "יש לנו מזל שלמיאמי יש מזג אוויר יפה ומהווה יעד נוח למטיילים רבים להגיע אליו בבטחה, מה שסייע ככל הנראה לתחום האירוח של מיאמי בכלל בתקופה זו. ניתן גם לחפש דילים ומבצעים למלונות וליהנות באתר בוקינג מקוד קופון"

 

על אף שנראה כי מלונות באזור מיאמי נמצאים בדרך להתאוששות, אך השכירות לטווח הקצר בשוק ראתה כי התפוסה חוזרת עוד יותר מהר.

 

בחודש דצמבר דיווחה STR כי תחום ההשכרה לטווח הקצר של מיאמי ראה את הביצועים הכוללים הטובים ביותר שלו מאז תחילת המגיפה, כאשר תפוסת המגזר הגיעה לחודש השלישי ברציפות מעל 83%.

 

"דרום פלורידה תמיד הייתה בעונת השיא בחורף", אמרה כריסטינה קנדלר, מנהלת מכירות אזורית ב- TurnKey Vacation Rentals, המשווקת ומנהלת בתי נופש ברחבי ארה"ב. "אנו רואים שזה יעד נסיעה פופולרי עבור אנשים שמגיעים מ את קרוליינות, אלבמה או ג'ורג'יה, אך אנו עדיין רואים את האנשים מניו יורק, קונטיקט, ניו ג'רזי ומסצ'וסטס, שאנו בדרך כלל רואים בכל שנה. חלק מזה עשוי להיות קשור למגבלות שעדיין קיימות במקום האזורים האלה. "

 

לדברי קנדלר, הביקוש להשכרות לטווח קצר בדרום פלורידה ואזור מיאמי צפוי להישאר חזק גם במהלך האביב, כאשר הזמנות הקיץ לשנת 2021 יחלו לעלות על רמת הזמנות הקיץ בשנים קודמות.

 

וכי יעדים בינלאומיים צפויים להישאר מחוץ לשולחן עבור מטיילים רבים לעת עתה, חלק מהפנייה של מיאמי מונעת על ידי המוניטין שלה כמקום חם קוסמופוליטי, הוסיף קנדלר.

 

"פעם גרתי במיאמי, ותמיד נהגנו לומר, היעד הזר הקרוב ביותר לארצות הברית הוא מיאמי", אמרה. "אז אם אתה לא מצליח להגיע לאיים הקריביים או לאמריקה הלטינית, מיאמי היא ההימור הטוב ביותר הבא שלך."

 

לחצו כאן למעבר לאתר המרכז מלונות בזול.