אפליקציה מהנה שבודקת אם מוצר כלשהו 'זול יותר באמזון'

בין אם הבחנתם בבלוג או בחנות, יש לנו טריק רציני שיעזור לכם לבדוק אם פריטים דומים למה שאתם רוצים זמינים באמזון בפחות כסף (אם כי כמובן, יש לזכור שהעשרת ענקית המסחר יכולה לאיים על עסקים קטנים יותר).

 

הדרך הטובה ביותר לנסות זאת היא להוריד את אפליקציית אמזון החינמית ולבצע השוואות. הקישו על סרגל החיפוש ואחריו על סמל המצלמה, הפנו את המצלמה של הטלפון שלכם לפריט שאתם מעוניינים לבדוק ולחצו על 'התחל'. האפליקציה תחפש באמזון אובייקטים תואמים ותפרט פריטים המוצעים למכירה.

כשניסינו את זה, האפליקציה מצאה פריטים דומים עם דרגות שונות של הצלחה. מוצרים שעליהם האפליקיה עבדה היטב כללו תיק עור, חזיר ורוד, מחשבון אלקטרוני וכרית צהובה – אם כי על פריטים אחרים, כולל זוג נעליים, היא לא מצאה התאמה נאותה.

 

כאשר היא עובדת בצורה טובה, האפליקציה יכולה להוות דרך שימושית למציאת פריט דומה מבחינה חזותית. לדוגמה, ניסינו למצוא נברשת של ג'ון לואיס בסך 595 ליש"ט, והאפליקציה ייצרה פריט דומה למכירה במחיר של 53 ליש"ט, כולל משלוח – אם כי כמובן, אין שום ערובה לאיכות שלו.

 

השתמש בטלפון שלכם כסורק ברקוד

אתם יכולים גם להשתמש באפליקציה לסריקת ברקודים, שיכולים להיות דרך אמינה יותר להתאמה קרובה יותר. אז אם ראיתם משהו עם ברקוד, כגון משחק או מכונת קפה, סרקו זאת במקום את המוצר עצמו.

לשם כך, פתחו את אפליקציית אמזון, הקישו על סמל המצלמה בסרגל החיפוש, ואז גללו ימינה עד שכתוב 'סרוק ברקודים'. הנייד שלכם הופך כעת לסורק ברקוד, באמצעות המצלמה שלו.

 

כוונו את מצלמת הטלפון שלכם אל הקוד ותראו אותו על המסך – האפליקציה תסרוק את הקוד ואז תפרט פריטים זהים למכירה.

 

 

  • לעולם אל תניחו שאמזון תהיה הזולה ביותר. אמנם זהו כלי מהנה לבדיקה מהירה,אבל אם אתם מבצעים השוואת מחירים רצינית, חפשו גם במקום אחר.
  • לאיביי יש אפליקציה משלה שעושה בדיוק את אותו הדבר ומאפשרת לכם לחפש בצורה דומה. קראו עוד בסריקת התמונות והברקודים של eBay.
  • כדאי לחפש גם ב-Google Shopping כדי לראות אם אתם יכולים למצוא פריט זול יותר במקום אחר.

לתגובה