בחירה בין כסא בר ממתכת או מעץ

בר ביתי הוא הצעד הראשון לחיים מפוארים בנוחות הבית שלכם. כשאתם מעצבים בר ביתי משלכם, פרטים קטנים עושים דרך ארוכה. החל מבחירת רהיטים פשוטים כמו כסאות בר, תוכלו ליצור מראה אחר לגמרי עבור הבר הביתי שלכם. כסאות בר מגיעים במגוון צבעים, גבהים, חומרים ואפילו כסאות עם או ללא גב. אחת הבחירות החשובות ביותר לעשות היא בין מתכת לעץ. למרות שזו עשויה להיראות כמו בחירה קלה, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון שאינם כל כך ברורים:

כסאות בר מעץ

אם אתם אוהבים מראה מסורתי יותר, כסאות בר מעץ הם הבחירה שלכם. בתים שנבנו לפני יותר מ-10,000 שנה השתמשו בדרך כלל בעץ כחומר הבנייה העיקרי, כך שאין דרך טובה יותר להעניק לבר מראה מסורתי יותר מאשר כסא עץ. בנוסף, כסאות בר מעץ מלא הם בדרך כלל בחירה מצוינת עבור דלפקים רבים למטבח, במיוחד אם הרצפות עשויות עץ מלא או עץ קשה.

 

כסאות עץ יכולים להיות מגולפים בעיצובים מורכבים מאוד באמצעות כלי גילוף עדינים, או שהם יכולים להיות מתוכננים באמצעות דפוסים שונים. מלבד העיצוב, ניתן להפוך בקלות כסאות מעץ לרהיטים אחרים. עם גווני הצבע הנכונים, כסאות בר מעץ יכולים להפוך לשידת לילה מושלמת בחדר שינה.

כסאות בר ממתכת

אמנם יש הרבה יתרונות בכיסא בר מעץ, אך ישנם יתרונות באותה מידה גם בכיסא בר ממתכת. אחד היתרונות הגדולים ביותר של כסא בר ממתכת הוא שקל לנקות אותו. כיסאות אלה ניתנים לניגוב בקלות. כסאות בר מתכתיים מועילים גם כשמדובר בישיבה בחוץ, מפני שהם נוטים להיות עמידים יותר בפני מזג האוויר, ומים לא יגרמו להם נזק משמעותי. בנוסף, כיסאות מסתובבים זמינים כעת גם במתכת, והפופולריות שלהם רק הולכת וגוברת בגלל הנוחות.

 

אפשרויות העיצוב של חדר כשמדובר בכסאות בר מתכתיים הן אינסופיות באותה מידה כמו אלה של כסאות בר מעץ. אם מראה מודרני הוא מה שמושך אתכם, כסא בר ממתכת יהיה ככל הנראה אפשרות טובה עבור הבית שלכם. בבתים חדשים רבים יש מכשירי חשמל מנירוסטה שכסאות הבר ממתכת משלימים באופן מושלם.

מגוון כסאות הבר שלנו

אנו מציעים מגוון רחב של כסאות בר מתכת ועץ, תוכלו לעיין בו בחנות המקוונת שלנו. עם המבחר הגדול שלנו תוכלו למצוא כסא בר המתאים גם לצרכים שלכם וגם להעדפות הסגנון שלכם. הקפידו לבדוק את המבחר שלנו כדי למצוא את כסאות הבר המושלמים עבורכם!

 

לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://www.rossetto.co.il/