6 טיפים כיצד לקנות באינטרנט בצורה הטובה ביותר

נמאס לכם לנסוע לקניון ולהילחם בהמונים רק כדי להשיג את הדברים שאתם רוצים וצריכים? קניות ברשת הפכו לתעשייה מאסיבית, והיום היא בטוחה מתמיד. אתם יכולים למצוא כמעט כל מוצר באופן מקוון, כל עוד אתם יודעים איפה לחפש אותו. תוכלו למצוא גם כמה מהעסקאות הטובות ביותר. ראו שלב מס' 1 כדי ללמוד כיצד למצוא את מבוקשכם ולקנות את מה שאתם רוצים בביטחון ובנחת.

 

  1. ערכו חיפוש באינטרנט אחר הפריט שלכם. אחת הדרכים היעילות למצוא במהירות אתרים שמוכרים את המוצר שאתם רוצים היא פשוט לחפש אותו באמצעות מנוע חיפוש כמו גוגל, יאהו! או בינג. אם המוצר פופולרי, תקבלו מספר דפי קישורים לחנויות שמציעות אותו. אתם יכולים להשתמש בזה כנקודת מוצא להשוואת מחירים.

 

  1. חפשו את המוצר שלכם באמזון. מעבר למכירת מוצרים בעצמם, אמזון פועלת כקשר ביניכם לבין מספר עצום של ספקי צד ג'. החברות והאנשים כולם משתמשים באמזון כדרך לרשום מוצרים ולהשתמש במערכת התשלומים של אמזון. פירוש הדבר הוא שלאמזון וספקי הצד השלישי שלה יש כנראה את המלאי הגדול ביותר שקיים על פני כדור הארץ.

אמזון מאפשרת לספקים למכור מוצרים משומשים, אז שימו לב למוצר שאתם קונים אם אתם זקוקים לו במצב חדש.

 

  1. בדקו אתרי מכירה פומבית. לפריטים שקשה יותר למצוא, בדקו אתרי מכירה פומבית מקוונים. אלה קצת יותר מעשיים מאשר פשוט לרכוש מחנות, אבל אתם יכולים למצוא מבצעים טובים ופריטים נדירים אם תקדישו זמן לחיפוש אחריהם. עיינו במדריך זה לטיפים באתרי מכירה פומבית.

באתרי מכירה פומבית יש הרבה יותר חוקים ותקנות מאשר בחנויות מסורתיות, והם דורשים כמות נכבדת של תשומות מכם, הקונים. וודאו שאתם מכירים את כל התקנות והתקנות לפני שתתחילו להציע מחיר.

 

  1. בקרו באתרים ספציפיים לשוק המוצר. מעבר לחנויות הגדולות ולאתרי המכירות הפומביות, ישנם גם מגוון של מקומות המתאימים לשווקים ספציפיים. יתכן שתוכלו למצוא מבצעים טובים יותר עבור מה שאתם צריכים, או אפשרויות בתפזורת שלא היו זמינות בחנויות הגדולות.

אל תשכחו לבדוק גם את אתר יצרן המוצר. יתכן שתוכלו לחסוך קצת כסף בקנייה ישירה מהיצרן במקום דרך קמעונאי. לא לכל היצרנים יש חנויות מקוונות משלהם.

ישנם מגוון אתרים שישיגו מחירים ממבחר רחב של חנויות מקוונות וייתנו לכם השוואה ביניהם.

 

  1. התבוננו באתרי צבירת עסקאות. הרבה פורומים ואתרים קיימים למציאת מבצעים על פריטים ספציפיים. אתרים אלה מיועדים לרוב לשווקים ספציפיים, כגון מבצעים בתחום האלקטרוניקה, ספרים ועוד. אם אינכם מחפשים פריטים ספציפיים אך מעוניינים להישאר מעודכנים אודות המבצעים האחרונים על מוצרים שמעניינים אתכם, אלה הם שירותים מעולים.

 

  1. תסמכו על תחושת הבטן שלכם. אם אתם מתחילים להרגיש לחוצים לרכוש או שאתם מרגישים שהעסקה עשויה להיות טובה מכדי להיות אמיתית, סמכו על האינסטינקטים שלכם והימנעו מקנייה. ישנם המון אנשים המציעים תוכניות של להתעשר מהר ומוצרים ש"משנים חיים", אך את כל אלה צריכים לקחת בחשבון עם מנה חשובה של ספקנות.

קראו תמיד ביקורות על המוכר והמוצר לפני ביצוע רכישות.

לתגובה