5 טיפים לקנייה מקוונת חכמה

  1. שימו לב לעלויות המשלוח. גם אם אתם מוצאים דיל מדהים על פריט שאתם רוצים לקנות, יתכן שהוא מתקזז עם מה שאתם צריכים לשלם על המשלוח שלו. אם עלויות המשלוח מקוממות, שאלו את עצמכם אם שווה לכם לשלם על משלוח לעומת קנייה של המוצר מהחנות במרכז העיר.

 

  • השוו את העלויות של שיטות המשלוח השונות. אם אינכם זקוקים למוצר באופן מיידי, אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה כסף על ידי בחירת שיטת משלוח איטית יותר.
  • היזהרו במיוחד מעלויות משלוח מאתרי מכירה פומבית. אלה נקבעים לפי שיקול דעתו של המוכר, והשולחים חסרי המצפון עשויים להעלות את עלות המשלוח כדי לנצל את הלקוחות.

 

  1. קנו מספר פריטים כדי למזער את עלות המשלוח. אם אתם רוכשים פריטים רבים, נסו לעשות הכל מאותו ספק וברכישה אחת. מרבית הספקים יקבצו את אלה למשלוח אחד ורבים ישלחו בחינם מעל סכום רכישה מסוים.

 

  1. הימנעו מחפצים משופצים במידת האפשר. פריטים משופצים נמכרים לרוב בכמעט סכום של פריט חדש, אך תוקנו למכירה מחדש. אמנם ייתכן שתוכלו למצוא מבצעים טובים בדרך זו, הימנעו מכך אם הדבר אפשרי. אם אתם מתכוונים לקנות פריטים משופצים, בדקו את האחריות וודאו כי הכיסוי טוב למקרה שהפריט לא מוצלח.

 

  1. קראו את מדיניות ההחזרה. אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין קנייה מחנות פיזית לבין קמעונאי מקוון הוא התמודדות עם החזרות. וודאו כי לקמעונאי שממנו אתם קונים יש מדיניות החזרות מקיפה, וכי אתם מבינים מה כוללת האחריות שהוא נותן לכם.

קמעונאים רבים גובים עמלות אחסון מחדש לצורך תהליך החזרת המוצר. זה עשוי לרדת מהסכום שהוחזר לכם.

 

  1. חפשו קופונים. לקמעונאים רבים יהיה מקום ייעודי שבו תוכלו להזין קודים לקידום מכירות. אלה עשויים להיות הנחות ברחבי החנות או מבצעים מיוחדים במוצרים ספציפיים. לפני שתבצעו רכישה, ערכו חיפוש באינטרנט אחר קודי קופונים עבור אותו קמעונאי, והזינו את כל מה שתמצאו שהוא רלוונטי לרכישה שלכם.

לתגובה